Operator Maszyn/Pracownik Produkcji

Szczegóły ogłoszenia:
Blachotrapez Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 650 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:
pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego Zakładu Produkcyjnego kandydatów na stanowisko:
Operatora linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Sękocin Nowy

Zadania:

*obsługa linii produkcyjnej : uruchamianie, nadzór, obsługa maszyn produkcyjnych
*kontrola jakości wyrobów
*obsługa wózka widłowego
*pakowanie, rozładunek i załadunek towaru
*ogólne prace magazynowe

Wymagania:

*gotowość do pracy dwu zmianowej
*mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz suwnic
*mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

*umowę o pracę
*wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
*możliwości rozwoju i awansu
*atrakcyjny system premiowy
*pakiet medyczny
*stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami, zebranych CV nie zwracamy.
Administratorem danych jest Blachotrapez Sp z o.o.
Kontakt
BLACHOTRAPEZ SP Z O.O.
ul. Al. Krakowska 42, 05-090 Sękocin Nowy, woj. mazowieckie Pokaż na mapie