Mechanik Utrzymania Ruchu

0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Blachotrapez Sp. z o.o.
Jesteśmy jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 700  pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Kluczem do sukcesu firmy oraz jej obecnej pozycji na rynku są:
pasja, tradycja i wieloletnie doświadczenie.

Poszukuje kandydatów do pracy w Zakładzie Produkcyjnym Sękocin Nowy

Opis stanowiska:
  •  bieżące naprawy, konserwacja maszyn i urządzeń
  •  analiza stanu technicznego maszyn
  •  przeglądy techniczne
  • instalowanie nowych i demontowanie starych urządzeń
  • kontakt z najnowszymi technologiami
 Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie z parkiem maszynowym w zakładzie produkcyjnym
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe lub suwnice oraz uprawnienia elektryczne
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwijania umiejętności,
  • zaangażowanie, inicjatywa w działaniu, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • pakiet medyczny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Klauzula Zgody
Zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych ustawy z dnia 10 maja 2018 roku. ( (Dz. U. 2018 poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Blachotrapez Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce-Zdrój, ul.Kilińskiego 49 A;
2) kontakt do inspektora ochrony danych w Blachotrapez Sp. z o.o.(szczegóły strona internetowa http://www.blachotrapez.eu)
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 ;
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji -przez okres 1 roku wyznaczony przez administratora;
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Kontakt
BLACHOTRAPEZ SP Z O.O.
ul. Al.Krakowska 42, 05-090 Sękocin Nowy, woj. mazowieckie Pokaż na mapie