Kierowca wywrotki

Przedsiębiorstwo instalacyjno ? budowlane, działające na terenie Warszawy od 30 lat, zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

KIEROWCA WYWROTKI
Miejsce pracy : Warszawa

Zadania:
- obsługa wywrotki.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku Kierowca wywrotki,
- prawo jazdy kat. C.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie od 20 zł netto/godz.,
- premie akordowe,
- pracę od poniedziałku do piątku ? po 8 godzin dziennie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Zadzwoń/wyślij SMS o treści WYWROTKA do Alony Orzołek ? tel.  518 200 962
lub prześlij nam swoje CV: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Alona
woj. mazowieckie Pokaż na mapie