Praca dla Ciebie

Nie ważne, czy masz doświadczenie i w jakim jesteś wieku. Dla nas ważna jest Twoja chęć do pracy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30
Twoje zadania:
- pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z klientami;
- przygotowanie umów dla wykonawcy usługi;
Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:
- minimum średniego wykształcenia;
- pełnej dyspozycyjności i zaangażowania;
- pozytywnego nastawienia do pracy;
Oferujemy Ci:
- bezpłatne szkolenia;
- przyjazną atmosferę w firmie z wieloletnim doświadczeniem;
- podstawa (na początku 2500 zł brutto);
- atrakcyjne premie;
Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, bo sami go posiadamy, jedynie chęć do działania. Dołącz do nas już dzisiaj, a My zadbamy zarówno o Twój rozwój zawodowy jak i osobisty, a także stabilną pracę na kilka następnych lat. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609161116 lub przesłanie CV na adres: biuro@ewatex.pl

Kontakt
KBWB Sp. z.o o
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie