SKLEP Z HERBATĄ I KAWĄ/Warszawa/Specjalista ds sprzedaży/umowa o pracę

Five o'clock jest stale rozwijającą się siecią sklepów z herbatą i kawą.
Jej siła tkwi w prawdziwej pasji oraz 25 letnim doświadczeniu.
Obecnie poszukujemy:

Specjalista ds. sprzedaży (etat/umowa o pracę)

Miejsce pracy: C. H. Arkadia - Warszawa

Opis stanowiska:
  • Profesjonalna obsługa klienta według właściwych standardów,
  • Aktywna sprzedaż asortymentu w oparciu o zdobytą wiedzę,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki Five o`clock,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po przejściu etapu szkoleniowego,
  • Szkolenia dotyczące wiedzy o herbatach i kawach oraz technik sprzedaży,
  • Premię motywacyjną od wypracowanego utargu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Dostęp do najlepszych herbat i kaw z całego świata.

Oczekujemy:

  • Pełnej dyspozycyjności,
  • Chęci do zgłębiania wiedzy z zakresu herbat i kaw,
  • Zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Entuzjazmu, motywacji i kreatywności.

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz wziąć udział w rekrutacji, prześlij swoje CV

Dowiedz się więcej o Five o`clock i odwiedź naszą stronę http://www.fiveoclock.eu
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą w Składowicach, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia
o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Brzezicki & Siess Spółka Cywilna z siedzibą
w Składowicach. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.
Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.
Kontakt
Five o'clock
cały kraj / Internet