Praca - SZLIFIERZ

4 994 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BPS Solutions
Ul. Poezji 19
04-994 Warszawa
tel. 516600101
info@bps.com.pl

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: SZLIFIERZ

Zakres obowiązków:
  • Obsługa szlifierek do płaszczyzn,
  • Wykonywanie elementów szlifowanych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. zawodowego technicznego lub mechanicznego,
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • Obsługi podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych,
  • Znajomości mechanicznej obróbki metali,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku szlifierz.
Oferujemy:
  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu
  • Atrakcyjny system premiowy i motywacyjny
Praca dwuzmianowa + ewentualne nadgodziny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
lub kontakt telefoniczny: 516 600 101

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu zapisu: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)?.

ul. Poezji 19, 04-994 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie