Osoba sprzątająca ?FRANCJA? ok. 7,5 ? 8,5 tyś. zł ? Płatne urlopy

Szczegóły ogłoszenia:
Globale Ressource Humaine nr licencji 16997

Poszukujemy pracowników na stanowisko sprzątaczki (praca w 3 gwiazdkowym Hotelu we Francji) ? wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości języka angielskiego / francuskiego

Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie porządku w pomieszczeniach / pokojach hotelowych
Jakie będą Twoje zadania:
  • utrzymanie porządku w pomieszczeniach /pokojach hotelowych,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur,
  • Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Stawka: 10,39 euro/h

Możliwość rozpoczęcia pracy: JUŻ OD 28 CZERWCA!

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ ?
PŁACIMY NA CZAS - sprawdź opinie o nas na portalach
- Zapewniamy pracę do 20 września z możliwością przedłużenia,
- Pracę min. 35h tygodniowo z możliwością pracy w nadgodzinach
- Gwarantujemy DARMOWE wyposażone zakwaterowanie na terenie Francji
- Nie mamy określonych terminów zjazdów - WRACASZ DO RODZINY kiedy odczuwasz taką potrzebę
- Gwarantujemy PŁATNE URLOPY lub ekwiwalent urlopowy co miesiąc + 10% do wynagrodzenia
ZAOPIEKUJE SIĘ TOBĄ polski koordynator we Francji oraz nasz zespół w Polsce
- Wyrobimy dla Ciebie kartę EKUZ dzięki czemu będziesz ubezpieczony również w Unii Europejskiej

Warunki zatrudnienia:
- Polska umowa o pracę tymczasową
- Pokrywamy koszty badań lekarskich
- Składki ZUS płacimy od Min. ŚREDNIEJ KRAJOWEJ

MASZ PYTANIA?
Zadzwoń: 501-726-511
Kontakt
Globale Ressource Humaine
cały kraj / Internet