Specjalista ds. kadr i płac

Firma Motiva HR dla swojego klienta, dealera samochodowego, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • naliczanie wynagrodzeń - przygotowanie listy płac oraz kontrola poprawności ich naliczenia
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami
  • terminowe przygotowywanie raportów i deklaracji do ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • księgowanie list wynagrodzeń i wprowadzanie zapisów do systemu księgowego
  • uzgadnianie kont rozrachunkowych z ZUS i z tytułu rozrachunków publiczno-prawnych
  • realizacja zajęć komorniczych
  • nadzór nad aktualnością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami
  • obsługa administracyjna i doradcza w zakresie prawa pracy
  • pomoc w Dziale Księgowości
  • przygotowywanie raportów i zestawień na wewnętrzne potrzeby firmy
  • organizacja procesu rekrutacji oraz wdrażanie i szkolenie nowych pracowników w zakresie obowiązujących regulaminów i procedur
Wymagania:
  • udokumentowane minimum 3-letnie doświadczenie na wymienionym stanowisku
  • znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń, w tym wynagrodzeń chorobowych i zasiłków
  • wiedza z zakresu księgowości
  • praktyczna znajomość programu PŁATNIK
  • mile widziana znajomość programu SAGE KADRY I PŁACE
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS, GUS, US
  • zdolność analitycznego myślenia, dokładność, rzetelność, zorganizowanie
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • znajomość programu Symfonia (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
  • odpowiedzialną i interesującą pracę
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez link aplikacyjny: http://motivahr.elementapp.ai/application/5ac8eab7-3c2b-40a4-9312-1d17fed2f390/48a137c9-c4cf-48fe-ba39-5d86783a9ba2
Kontakt
Magda Różalska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie