Blacharz samochodowy+1000? Premia+gratis zakwaterowanie

10 000 PLN
OFERTA PRACY DLA LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO + gratis zakwaterowanie +1000? Premia !
PRACA W NIEMCZECH OD ZARAZ:
Oferujemy atrakcyjny System premiowy ratalny w wysokosci 1000?
+200? po 6 tygodniach pracy
+300? po 6 miesiacach pracy
+500? po 12 miesiacach pracy

Dodatkowa premia 150? za zwerbowanie kandydata do pracy w Firmie Schmitz Solutions GmbH

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Poszukujemy wykwalifikowanych lub mających odpowiednie doświadczenie pracowników do pracy na terenie Niemiec (Guckheim) w zawodzie: LAKIERNIK SAMOCHODOWY.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- przygotowanie powierzchni do gruntowania i lakierowania (szpachlowanie, szlifowanie i oklejanie),
- gruntowanie,
- lakierowanie (doświadczenie w lakierowaniu w kabinie lakierniczej).

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie 11? NETTO za kazda produktywna godzinę
- darmowe zakwaterowanie, pokoje 1 osobowe
(pracodawca organizuje i pokrywa koszt zakwaterowania),
- solidne warunki zatrudnienia. Niemiecka umowa o prace.
(umowa na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy, pełny pakiet socjalny i zdrowotny),
- możliwość pobierania zaliczek co 2 tygodnie,
- praca w renomowanych serwisach samochodowych,
- pomoc polskiego opiekuna w czasie całego pobytu w Niemczech,
(zakwaterowanie, pomoc techniczna i językowa w czasie pierwszych dni pracy w serwisie),
- pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec
(dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu),
- pomoc przy załatwianiu formalności w urzędach np. Kindergeld, roczne rozliczenie podatku,

WYMAGANIA:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie - minimum 5 lat pracy w zawodzie,
- samodzielność na stanowisku pracy,
- sumienne i fachowe wykonanie powierzonego zlecenia.

Pozostale oferty:
Mechanik samochodowy
Piaskarz
Lakiernik przemyslowy
Lakiernik samochodowy
Blacharz samochodowy

KONTAKT: jm(a)schmitz-solutions.de
Mobil 1: +49 157 923 5 52 71
Mobil 2: +49 157 923 2 1581

Schmitz Solutions Team

Adres:
Schmitz Solutions GmbH
Erwitter Str. 105
59557 Lippstadt
Tel.: +49-2941-660 955-5
Fax.: +49-2941-660 955-9
Web: http://www.schmitz-solutions.de

Geschäftsführer: Benjamin Schmitz und Carina Schmitz; Amtsgericht Paderborn HRB 12816;
UST-ID: DE311149812
Kontakt
Schmitz_Solutions
ul. Erwitter Str. 105, 59558 Lippstadt, woj. lubuskie Pokaż na mapie