praca dla terapeuty integracji sensorycznej warszawa targówek

Centrum Terapii Mowy "LOGOSPEC" poszukuje kandydata na stanowisko terapeuty Integracji Sensorycznej. Praca od listopada/grudnia 2019, początkowo 1-2 popołudnia z możliwością rozszerzenia zakresu godzin pracy. Placówka funkcjonuje przy ul. Bolesławickiej 51B (Warszawa Targówek).

Oferujemy:
-możliwość wymiany doświadczeń z pracującym u nas terapeutą integracji sensorycznej,
-miłą atmosferę pracy,
-pracę w zespole interdyscyplinarnym,
-wymianę doświadczeń, wspólne rozwiązywanie problemów diagnostyczno -terapeutycznych,
- możliwość rozwoju,
-długoterminową współpracę,
-pracę w dobrze wyposażonej sali do terapii,
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Zakres obowiązków:
-diagnozowanie i prowadzenie terapii,
-przygotowywanie pisemnych opinii,
-współpraca z rodzicami/opiekunami pacjentów,
-prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego.

Oczekujemy:
- osoby odpowiedzialnej, zaangażowanej, pełnej pasji i chęci rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV przez formularz na stronie w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko terapeuty SI" lub "rekrutacja SI" lub na adres a.derlatka@op.pl

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Nie zwlekaj wyślij CV już dziś. Czekamy właśnie na Ciebie!"
Kontakt
Logospec
ul. Bolesławicka, 03-377 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie