Spawacz - Warszawa, Włochy

Willson&Brown Sp. z o.o. - od 20 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż, zajmujemy się produkcją wysokiej jakości materiałów POS.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:
Spawacz ? Warszawa; Włochy

Jeśli jesteś zainteresowany ? zadzwoń tel. 505 158 509

Opis stanowiska:
? Spawanie konstrukcji stalowych ze stali węglowej lub nierdzewnej
? Kontrolę produkowanych elementów

Oczekujemy:
? Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
? Uprawnień spawalniczych (TIG oraz MIG)
? Umiejętności czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
? Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
? Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
? Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę WILLSON & BROWN sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-273), ul. Muszkieterów 15c, NIP 522307702 5, KRS 64934 0 (Administratora Danych). W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania danych przez administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie usunięcia danych osobowych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji.
Kontakt
Willson&Brown Sp. z o.o.
ul. Muszkieterów 15c, 02-273 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie