Agencja pracy Bravecare-oddziały

dodano: 2020.03.29 ważne do: 2021.03.24 wyświetleń: 236
Szczegóły ogłoszenia:
Wyszukujesz interesującej i odpowiednio odpłatnej pracy jako opiekunka osoby dojrzalszej za granicą? Jako agencja pracy BraveCare szukamy kobiet jakie pragną dobrze zarabiać i są odpowiedzialne. Osoby zajmujące się opieką seniorów powinny posiadać wysokie atuty moralne i etyczne. Pomagamy opiekunkom wyszukać właściwą pracę i przejść przez poszczególne etapy rekrutacji. Udzielimy Ci rad jak szybko nauczyć się języka, żeby swobodnie kontaktować się z podopiecznymi. Jesteśmy marką, jaka poważnie podchodzi do własnej pracy oraz wie jaka spoczywa na niej odpowiedzialność. Posiadamy kilka oddziałów w całym kraju, między innymi w Krakowie. Zachęcamy do odwiedzenia naszych agencji.
Kontakt
Brave Care Praca
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------