Praca dla Opiekunek osób starszych - ATERIMA MED

dodano: 2020.06.08 ważne do: 2021.06.03 wyświetleń: 265
Szczegóły ogłoszenia:
Praca za granicą jest chętnie podejmowana przez Polki i Polaków. Wiele osób obawia się jednak trafienia w nieodpowiednie miejsce ? poszukuje zatem organizacji, która przedstawia jedynie sprawdzone, bezpieczne oferty pracy. ATERIMA MED to firma, która zajmuje się zatrudnianiem opiekunów i opiekunek do pracy w Niemczech, przy osobach starszych. Na stronie http://www.aterima-med.pl można znaleźć liczne, dobrze opisane oferty pracy, jak również kurs języka niemieckiego na dwóch poziomach, blog opiekunki, poradnik pielęgniarki i dane kontaktowe do samej firmy. Wypełniając zamieszczony na stronie formularz aplikacyjny, można wysłać swoje zgłoszenie do pracy.
Kontakt
ATERIMA MED - Praca dla opiekunek w Niemczech
ul. Ul. Puszkarska 7f 30-644 Kraków, 30-644 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------