Samodzielna/y księgowa/y

0 PLN
Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla wysokiej rangi specjalistów z różnych branż. Szukasz pracy ? pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie wymarzone zatrudnienie oraz uczciwego pracodawcę!

Dla naszego Klienta wiodącej warszawskiej firmy z branży usług prawnych, podatkowych i księgowych (oraz kadry i płace) poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A
OBOWIĄZKI:
  • dostarczanie na czas kompleksowych informacji finansowych Klientom
  • kontrola poprawności wprowadzonych danych
  • kontrola dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz pod kątem poprawności odliczenia podatku VAT i zakwalifikowania zakupów do kosztów uzyskania przychodów
  • sporządzanie i/lub sprawdzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów zarządczych dla Klientów oraz raportów dla GUS
  • sporządzanie roczny oraz okresowych sprawozdań zgodnie z UoR
  • samodzielne rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
  • koordynacja terminowej realizacji zleceń
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
WYMAGANIA:
  • minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnym księgowego/ej /głównego księgowego/ej
  • bardzo dobra znajomość prawa podatkowego (CIT i VAT) i UoR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywność, proaktywne nastawienie do powierzonych obowiązków
  • wysoka kultura osobista
OFERUJEMY:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bardzo motywujący system premiowy
  • rozbudowany i ciekawy system benefitów
  • sprzęt służbowy
  • przyjazną atmosferę pracy
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
+48 514-766-761 lub rekrutacja@primestaff.eu.
Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561.W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Kontakt
Primestaff
WARSZAWA, woj. mazowieckie Pokaż na mapie