zatrudnie tańcerki

dodano: 2020.06.26 ważne do: 2020.10.12 wyświetleń: 155
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy tancerek do klubu nocnego!
Oferujemy:
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowę zlecenie
- Zakwaterowanie
- Szkolenie
- Elastyczny grafik
- Miłą atmosferę w pracy
Obowiązki:
- Taniec pole dance
- Rozmowa z gośćmi klubu
- Dobra zabawa
Wymagamy:
- Ukończone 18 lat
- Łatwość nawiązywania kontaktów
- Wyczucie rytmu i dobra koordynacja ruchowa
- Pewność siebie
- Kultura osobista
- Nienaganny wygląd
Nie wymagamy doświadczenia - gwarantujemy przeszkolenie. Kontakt: emsa.solutions@gmail.com
Kontakt
Ewa
woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------