Pracuj zdalnie w swoim własnym łóżku!

dodano: 2020.07.02 ważne do: 2021.06.27 wyświetleń: 223
1 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ogłoszenie cały czas aktualne, szukamy dużej ilości osób do współpracy. Jest bardzo dużo miejsc dla osób chętnych trochę dorobić! Można spróbować albo zostać na dłużej jeśli się spodoba.
Poszukujemy osób chętnych wypełniać proste ankiety medialno-społecznościowe na różne tematy z życia codziennego. Oferujemy pracę dodatkową, możliwość zarobku realnie w granicach 300-500 zł miesięcznie (netto) i więcej przy poświęceniu ok. 30 minut do godziny dziennie!

Pracę wykonujemy mobilnie w domu lub w dowolnym miejscu korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. Nie wymagamy doświadczenia, ani wykształcenia tylko chęci - zapewniamy krótkie szkolenie przed rozpoczęciem pracy, wszystkiego nauczymy Cię przez Internet po zgłoszeniu, otrzymasz dokumenty szkoleniowe w postaci materiałów PDF - zajęcie jest naprawdę proste i intuicyjne. A przede wszystkim przyjemne i bezpieczne!

Idealna praca dla studentów, uczniów, mam które siedzą w domu z dziećmi albo po prostu dla osób które chcą sobie dorobić kosztem niewielkiego wysiłku. Po prostu - dla każdego!


To bardzo dobre zajęcie szczególnie w tak trudnym okresie jaki panuje teraz na świecie i w Polsce.

 
Zajęcie polega na wypełnianiu ankiet jako ankieter zdalny w panelach badawczych i ocenianiu produktów w Internecie oraz odpowiadaniu na pytania różnych firm - codziennie od 3 do 8 prostych ankiet, wszystkie materiały są wysyłane na skrzynkę e-mail, dzięki czemu możemy pracować zdalnie gdzie chcemy i kiedy chcemy - w domu przy herbatce, w autobusie na telefonie w drodze do szkoły/pracy czy w kolejce do lekarza lub przy kasie. Jeżeli w danym dniu nie będziemy mieć czasu - nie trzeba wypełniać ankiety, to zajęcie elastyczne i niezobowiązujące.

Wymagania
- min. 16 lat
- dostęp do Internetu
- chęci i zaangażowanie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe łącznie od 300 zł do 500zł miesięcznie NETTO) za poświęcenie ok. pół godziny dziennie w zależności od zaangażowania i aktywności

- elastyczny i nienormowany czas pracy; pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz jeśli masz dostęp do Internetu

- szybkie szkolenie i wszystkie materiały potrzebne do pracy w postaci PDF

- pełne wsparcie i porady, opiekę profesjonalisty (mentora)

- z czasem możliwość większego zarobku, bonusy za aktywność, dodatkowe premie

- możliwość poznania nowych osób i wymiany doświadczenia z innymi osobami w grupie badawczej;

- możliwość od czasu do czasu darmowego testowania produktów znanych marek (np. napojów, słodyczy, kosmetyków, jedzenia dla osób, które zdecydują się zostać w projekcie na dłużej!) i dodatkowy zarobek za to!

 

 

Dodatkową zaletą jest to, że w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji, jeśli zajęcie nie przypasuje - wystarczy po prostu przestać wypełniać ankiety. Ale na pewno Państwu się spodoba - jak to mówią, kto nie próbuje, ten nie pije szampana! ;)
Kontakt
Dariusz Kruczała
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------