Bravecare praca za granicą-Centrala Warszawa

dodano: 2020.07.27 ważne do: 2021.07.22 wyświetleń: 212
Szczegóły ogłoszenia:
Praca opiekunki dla seniora to odpowiednio odpłatny zawód, a któż spośród nas nie śni o pracy, która będzie interesująca oraz która będzie generowała doskonałe wpływy dla rodzinnego budżetu. Dzięki takim firmą jak nasza firma praca zagranicą w zawodzie opiekunki dla osób starszych w Niemczech stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Bravecare ? posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji bezpiecznych wyjazdów do pracy dla osób planujących opiekować się seniorami. Jesteśmy w całości legalnie funkcjonującą firmą stawiającą na znakomitej klasy usługi. Planujesz pracę w charakterze opiekuna? Jesteś z Stolicy? Przyjdź do naszej siedziby w Warszawie Centralnej, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Kontakt
Bravecare Warszawa
ul. Myśliborska 42, 03-185 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------