Praca DLA DZIEWCZYN.Wysokie zarobki Warszawa.Praca od zaraz!

dodano: 2020.09.10 ważne do: 2023.11.26 wyświetleń: 33
30 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszam atrakcyjne dziewczyny bez nałogów wiek 18-28 lat z długimi włosami do pracy Outcall w Warszawie.Mile widziane dziewczyny nie pracujące jeszcze w tej branży.Praca na wyjazdach na terenie Warszawy popołudniami i wieczorami.Jeśli wcześniej tak nie pracowałaś przyuczę ;).
Bez zakwaterowania w pracy.Warunki współpracy ustalamy indywidualnie.Brak ukrytych opłat.Zarobki adekwatne do twojego zaangażowania i serwisu.Dyskrecja/anonimowość/bezpieczeństwo. Możliwość pracy na nie swoich zdjęciach.
Jesteś zainteresowana zadzwoń  na numer  +48503631638 SMS lub WhatsApp.Najchętniej nawiązuję współpracę z dziewczynami mającymi predyspozycje do pracy na stawkach 700 zł/godz .Warunkiem koniecznym jest  znajomość języka angielskiego.
Zapraszam.
Kontakt
Oferta Pracy
ul. Marszałkowska, 00-693 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------