Handlowiec - branża budowlana

0 PLN
Prime Staff jest firmą działającą na rynku od 1993 r. Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż. Szukasz pracy ? pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę!
Dla naszego Klienta prężnie działającej firmy w branży artykułów budowlanych poszukujemy specjalisty na stanowisko:
HANDLOWIEC - SPRZEDAŻ OKŁADZIN DEKORACYJNYCH
(z doświadczeniem)

OBOWIĄZKI:
? Pozyskiwanie inwestycji we współpracy z architektami, wykonawcami
? Przygotowywanie specyfikacji przetargowej i ofertowej
? Doradztwo techniczne
? Realizacja polityki marketingowej
? Udział w rozwoju segmentu produktów
? Dokonywanie analizy rynku

WYMAGANIA:
? Doświadczenia w sprzedaży systemów dociepleń opartych na dekoracyjnych okładzinach elewacyjnych takich jak mineralne płytki klinkierowe, panele elewacyjne itp. typu płytki/cegiełki polimerowe
? Doświadczenia we współpracy z architektami, inwestorami, wykonawcami
? Znajomości zasad ofertowania przetargowego
? Minimum średniego wykształcenia
? Gotowości do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B
? Umiejętności obsługi komputera (Office)
? Wiedzy i umiejętności sprzedażowych
? Łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji
? Samodzielności w pracy i zdolności osiągania celów

OFERUJEMY:
? Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
? Umowę o pracę
? Program wdrożeniowy
? Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
? Możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
? Ubezpieczenie grupowe
? Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
? Profesjonalny sprzęt służbowy
? Przyjazną atmosferę pracy

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561. W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.
Kontakt
Primestaff
WARSZAWA, woj. mazowieckie Pokaż na mapie