Młodszy specjalista/specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Jesteśmy firmą handlową oferującą na rynkach europejskich drewno konstrukcyjne, drewniane elementy wykończeniowe oraz meble z drewna. Pilnie poszukujemy do pracy w biurze w Warszawie osoby władającej w stopniu bardzo dobrym językiem francuskim zarówno w piśmie jak i w mowie.

Obowiązki:
  • Mailowa oraz telefoniczna obsługa klienta (również zagranicznego)
  • Tłumaczenia: tłumaczenie korespondencji handlowej, ofert handlowych, tłumaczenie ustne
  • Sporządzanie zamówień
  • Prace biurowe

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana (nie jest warunkiem koniecznym)
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy

Umowa:
  • Umowa o pracę
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w kameralnej atmosferze

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: margo@alldeco.pl
Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 22 853 16 09 lub 665 150 620.

Kontakt
Alldeco
ul. Bluszczańska 48/30, 00-712 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie