Praca w salonie meblowym - CH Towarowa Warszawa

2 900 PLN
Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli premium poszukuje sprzedawcy

Miejsce pracy: CH Towarowa, Warszawa

Obowiązki:
profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli
po szkoleniu znajomość całego asortymentu wraz z cenami
zdobywanie nowych klientów
pozyskiwanie kontaktów wśród odbiorców zagranicznych oraz architektów
dbanie o porządek i wizerunek sklepu
praca na komputerze (wystawianie ogłoszeń branżowych), prace biurowe, tworzenie podstawowych grafik
przyjmowanie zamówień wraz z pełną obsługa do chwili realizacji
zdawanie raportów
prowadzenie statystyk sklepu

WYMAGANIA:
DOŚWIADCZENIE W HANDLU min 2 lata
łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
bardzo dobra obsługa komputera
obsługa kasy fiskalnej
obsługa programu do faktur oraz podstawowa wiedza z zakresu rozliczania z klientem
uśmiech, uśmiech, uśmiech
praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej ( zobowiązanie na minimum rok)
umiejętność organizowania pracy
uczciwość oraz sumienność
a najważniejsze to praca z pasja. Praca ma być przyjemnością a nie koniecznością. Poszukujemy TYLKO osób dla których meble i praca w salonie meblowym będzie przyjemnością.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie - 2200zł nett + premia od sprzedaży 1%
pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.

GODZINY PRACY:
Wymiar pracy - centrum czynne jest od poniedziałku do soboty w godz. 10.00 - 20.00
Elastyczny grafik do ustalenia ze współpracownikami - może być np. 1 dzień pracy, 1 wolny, lub po 2 dni (kwestia dogadania się)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Kontakt
Deko
ul. Towarowa 22, 00-839 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie