Handlowiec z doświadczeniem od zaraz

3 000 PLN
Salon meblowy zajmujący się sprzedażą mebli premium poszukuje sprzedawcy

Miejsce pracy: Towarowa 22 Warszawa

Obowiązki:
profesjonalna obsługa klienta, doradztwo w wyborze mebli
dbanie o porządek i wizerunek sklepu
praca na komputerze (wystawianie ogłoszeń branżowych), prace biurowe,
przyjmowanie zamówień wraz z pełną obsługa do chwili realizacji

WYMAGANIA:
DOŚWIADCZENIE W HANDLU
łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
bardzo dobra obsługa komputera
obsługa kasy fiskalnej- tutaj spokojnie przeszkolimy
uśmiech, uśmiech, uśmiech
praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej ( zobowiązanie na minimum rok) Interesują nas jedynie osoby chcące nawiązać współpracę jak najdłużej.
umiejętność organizowania pracy
uczciwość oraz sumienność
punktualność

Nie wymagamy wykształcenia wyższego czy nawet średniego, nie przykładamy wagi do szkoleń i certyfikatów. Dla nas liczy się człowiek i pasja do mebli

OFERUJEMY:
wynagrodzenie od 3000zł brutto
premie 1% od obrotu bez żadnych progów
dodatki stażowe
pracę w miłej atmosferze w młodym i zgranym zespole w którym brakuje nam być może właśnie Ciebie.

GODZINY PRACY:
Wymiar pracy - pełen etat -
Elastyczny grafik do ustalenia ze współpracownikami
Najczęściej dziewczyny biorą 1 dzień na 1 dzień wolnego lub 2 dni w praccy 2 dni wolnego. Wszystko jest kwestia umówienia. Jesteśmy elastyczni
Galeria pracuje od poniedziałku do soboty 10-20

Rodzaj umowy:
w tej kwestii jesteśmy elastyczni. Dostosujemy się do oczekiwań kandydata.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Kontakt
Deko
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie