Blacharz Warsztatowy/Monter Izolacji

Firma Tech-Export Sp. z o.o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowiska:

Blacharz warsztatowy/Monter izolacji

Miejsce pracy: Pilawa, ok. Garwolina
Opis stanowiska:
*praca przy prefabrykacji elementów płaszcza i rur
*czytanie i interpretacja rysunku technicznego
*pomoc przy montażu blach
Wymagania:
*doświadczenie na stanowisku mile widziane
*umiejętność pracy w zespole
*dokładność i rzetelność
Oferujemy:
*Niezbędne narzędzia do pracy
*Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
*odzież roboczą, zakwaterowanie, transport.

Kontakt
TechExport
Płock, woj. mazowieckie Pokaż na mapie