Praca jako monter instalacji fotowoltaicznych, cieśla

Szczegóły ogłoszenia:
Stanowisko: Monter instalacji fotowoltaicznych, cieśla
Miejsce pracy: Wieluń

Zarobki: 4000 - 6000netto/miesiąc
Praca w systemie 8-12h/doba (200-250h miesięcznie)
Praca dostępna od zaraz

Wymagania: doświadczenie w pracy przy instalacjach fotowoltaicznych
Obowiązki: montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż konstrukcji drewnianej

Firma zapewnia:
  • Zakwaterowanie (pokoje 5-cio osobowe).
  • Transport z miejsca pracy do zakwaterowania.
Typ umowy: Umowa zlecenie
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu
Kontakt
Małgorzata
Kraków, cały kraj / Internet