Pracownik biurowy z językiem francuskim - praca zdalna

Szczegóły ogłoszenia:
Weź udział w tworzeniu nowego biura zupełnie od podstaw!
Ekscytujący projekt, duże możliwości rozwoju i wizja wieloletniej współpracy- brzmi interesująco?
Czekamy na Ciebie!

oferujemy
  • wysokie wynagrodzenie miesięczne
  • umowę o pracę
  • pakiet benefitów
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę sportową
  • stabilne godziny pracy
  • międzynarodowe środowisko
  • udział w globalnych projektach
  • stały rozwój umiejętności
  • liczne szkolenia

zadania
  • obsługa dokumentów w języku francuskim
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów i zapytań
  • prace administracyjne
  • kontakt z fakturami i dokumentami
  • konsultacja z klientem
  • udział w ciekawych projektach

oczekujemy
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości języka francuskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • umiejętności obsługi komputera
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47
Kontakt
Randstad
woj. mazowieckie Pokaż na mapie