Pracownik fizyczny / utrzymanie zieleni

4 600 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujemy PRACOWNIKA  FIZYCZNEGO!

Lokalizacja: Prologis Park / Janki

Wymagania:
  • chęć podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ!
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ do pracy:  od poniedziałku do piątku w godz. 6-14
  • samodzielność oraz  odpowiedzialność za powierzone zadania
  • prawo jazdy kat. B ( warunek konieczny)

Zakres obowiązków:
  • drobne prace porządkowe,
  • koszenie trawy,
  • pielęgnacja roślin,
  • dbałość o teren zewnętrzny obiektu,
  • w okresie zimowym - odśnieżanie
Oferujemy:
  • umowa zlecenie/umowa o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym FIS/09/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Kontakt
Actio-hr
Janki, woj. mazowieckie Pokaż na mapie