Praca w ochronie Warszawa - Time Group

dodano: 2022.12.16 ważne do: 2023.12.11 wyświetleń: 90
Szczegóły ogłoszenia:
TIME GROUP to zespół ambitnych, stale rozwijających się osób, które nie boją się wyzwań. Od 15 lat aktywnie działamy na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych, stąd poszukujemy nowych pracowników ochrony Każdy pracownik w naszej firmie przechodzi szereg szkoleń i kursów, które dają mu pewność, że sprosta on każdemu wyzwaniu. Zapewniamy stabilne, bezpieczne zatrudnienie na umowę o pracę wraz ze wszelkimi świadczeniami, pewne wynagrodzenie zawsze na czas, możliwość podnoszenia kwalifikacji, pełne umundurowanie i niezbędne wyposażenie pracownika oraz elastyczny grafik pracy. 
Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy, dyspozycyjności, kultury osobistej i niekaralności. Orzeczenie o niepełnosprawności nie jest wymagane, ale mile widziane.

Pracowników ochrony w Warszawie poszukujemy niemal bez przerwy, a dla zainteresowanych czekają także oferty pracy biurowej. Dołącz do zgranego zespołu profesjonalistów, ciesz się stałą pracą w ochronie, a Warszawa niech stanie się dla Ciebie miejscem spełnienia zawodowego. Każdy znajdzie u nas swoje miejsce. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, 
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-15:00,
- telefonicznie: 535 505 149  i  535 453 076
- mailowo -> wyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres:
rekrutacja@time-group.com.pl

Sprawdź więcej szczegółów oferty na https://time-group.com.pl/praca-w-ochronie/praca-w-ochronie-warszawa/ i dołącz do nas już dziś!
Kontakt
Time Group
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------