Asystent Działu Kontrolingu Operacyjnego

Szukamy kandydata dla naszego klienta z branży FMCG, który dołączy do Działu Kontrolingu Operacyjnego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować z Menadżerem, a jej celem będzie przygotowanie raportów i zestawień, jak również udział w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi raportowych usprawniających pracę w Dziale. Zachęcamy do aplikowania osoby z doświadczeniem w pracy z danymi i świetnie poruszających się w programie MS Office, a zwłaszcza w Excelu.

Miejsce pracy: Warszawa

LINK DO APLIKOWANIA: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Asystent-Dzialu-Kontrolingu-Operacyjnego/5230-3214-25-f27-3756.html

ZADANIA:
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby sprawnej pracy Działu,
  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi raportowych wspierających i usprawniających pracę Działu,
  • Udział i wsparcie zebrań (m.in. tworzenie notatek, podsumowań, statusu zadań, realizacja ustaleń ze spotkań),
  • Raportowanie postępów w projekcie przy współpracy z przełożonym.

WYMAGANIA:
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),
  • Dyspozycyjność do pracy w modelu hybrydowym, tj. 4 dni zdalnie oraz 1 dzień stacjonarnie w biurze w Warszawie na Mokotowie (warunek konieczny)
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane kierunki ekonomiczne),
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole w dynamicznym środowisku,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

NASZ KLIENT OFERUJE:
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie: 4000 brutto,
  • Premię kwartalną,
  • Pracę hybrydową (4 dni praca w domu, 1 dzień praca w biurze),
  • Pracę rozpoczynającą się w godz. 8.00 lub 9.00),
  • Pakiet ubezpieczeniowy i sportowy,
  • Bony świąteczne,
  • Dostęp do opieki medycznej,
  • Laptop i telefon służbowy.
Kontakt
FEEL COMFORT
ul. Komitetu Obrony Robotników 56, 02-146 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie