Monika Łoszak - logopeda w Lublinie

dodano: 2018.03.07 ważne do: 2018.06.23 wyświetleń: 29
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz osoby, która będzie idealnym logopedą dla Twojego dziecka? Być może sam zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak brak płynności wypowiedzi się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim poprawić jakość komunikacji!

Oferujemy opiekę i pomoc osobom, które straciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź mają z nią problemy. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić słownictwo i komunikację. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to dogodne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie posiadają własnego samochodu. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z osobą ciężko chorą to duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Dojeżdżamy na terenie miasta Lublin i w promieniu 40 km.

Dbamy o przyjazną atmosferę podczas terapii. Wiemy, że dom Pacjenta jest optymalnym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i dobrze.


Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
www: verbis-logopedia.pl
Kontakt
Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Agencja Reklamowa