Dzisiaj jest: 16.7.2018, imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Ogłoszenie:

Verbis - logopeda - Lublin

dodano: 2018.04.03 ważne do: 2018.07.20 wyświetleń: 26
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz osoby, która będzie idealnym logopedą dla Twojego dziecka? Być może sam zmagasz się z dysfunkcjami natury logopedycznej takimi jak brak płynności wypowiedzi się się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Tobie i Twoim bliskim poprawić jakość komunikacji!

Oferujemy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy chcą doskonalić zasób swojego słownictwa i komunikację. Kompleksowo zajmujemy się osobami z niepełnosprawnością intelektualną i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera.

Naszą pomoc świadczymy mobilnie – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na dojazdy i nie mają własnego samochodu. Zdajemy sobie sprawę, że podróż z osobą poważnie chorą stanowi duże obciążenie zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy zdjąć z Ciebie ten ciężar. Docieramy do Pacjenta na terenie Lublina i w promieniu 40 km.

Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę podczas każdej sesji. Wierzymy, że dom Pacjenta jest najlepszym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i komfortowo.


Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.


Gabinet Logopedyczny Verbis
Monika Łoszak
tel. 510 177 215
Kontakt
Verbis Monika Łoszak
Lublin, woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.