Tabletki przeciwbólowe

dodano: 2020.02.13 ważne do: 2021.02.07 wyświetleń: 359
Szczegóły ogłoszenia:
Gdy zaczyna nas boleć na przykład głowa albo ząb, niemal intuicyjnie sięgamy po opakowanie zawierające tabletki przeciwbólowe. Przyzwyczailiśmy się, że zawsze mamy je w domach, albo nawet nosimy je przy sobie i zabieramy do pracy czy w wakacyjną podróż. Ich łatwa dostępność nie zmienia jednak faktu, że korzystając z nich należy kierować się przede wszystkim umiarem i zdrowym rozsądkiem, można bowiem przedawkować. Dlatego zawsze należy poznać informacje zamieszczone w treści ulotki lub zamieszczone na opakowaniu. Tabletki przeciwbólowe dostępne są w różnego typu opakowaniach, o pojemności zazwyczaj od kilkunastu do nawet ponad stu tabletek. Kapsułki zazwyczaj są niewielki i łatwe do przełknięcia.
 
Kontakt
Webpharm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------