MRI DIAGNOSTYKA

dodano: 2020.04.19 ważne do: 2021.04.14 wyświetleń: 338
Szczegóły ogłoszenia:
W medycynie najistotniejsza jest prędka, wydajna i w szczególe dobra diagnostyka schorzenia. Kiedy lekarz wie, co dolega pacjentowi - ma prawo wdrożyć konkretne leczenie bądź też zarządzić pacjentowi trafną prewencję. W MRI Diagnostyka Warszawa koncentrujemy się na tym, by pomagać pacjentom i lekarzom, wykonując rezonans magnetyczny z kontrastem. Mamy konieczny, nowoczesny sprzęt 1.5T Magnetom Altea firmy Siemens, który pozwala w sposób bezinwazyjny i efektywny diagnozować wszelkie schorzenia u dzieci i dorosłych. Rezonans magnetyczny to bezpieczna i efektywna metoda diagnostyki, rekomendowana również dla dam w ciąży. Jest to równolegle wybitnie dokładna metoda diagnostyki rozmaitego typu schorzeń. Wskutek tego jeżeli Państwa lekarz zalecił wykonanie rezonansu magnetycznego w celu oceny choroby lub profilaktyki - serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin MRI Diagnostyka, gdzie z zapałem pomożemy, wykorzystując nowoczesny sprzęt (zarządzamy najlepszym rezonansem magnetycznym dostępnym na rynku) i obszerne doświadczenie kadry medycznej.
Kontakt
MRI DIAGNOSTYKA
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------