Łatwe i szybkie testy na koronowirusa

dodano: 2020.05.24 ważne do: 2021.05.19 wyświetleń: 276
Szczegóły ogłoszenia:
Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA  za pośrednictwem strony internetowej działającej pod adresem testujemy.org oferuje testy na koronowirusa. Zrób test molekularny na koronawirusa SARS-CoV-2 w mobilnym punkcie pobrań GO-THRU. Dzięki optymalizacji procesów i większej dostępności środków ochrony osobistej, możesz wysoce wysoce specjalistyczne badanie w przystępnej cenie. Badanie molekularne dostępne zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i pieszych. Rejestracja i zakup testów przez www . Wynik dostępny on-line w ciągu 24h od pobrania a samo pobranie nie zajmuje więcej niż 5 minut. Na pobranie umawiamy się z na konkretną datę i godzinę. Nasze mobilne punkty pobrań znajdują się w Gdańsku i Sopocie.
Kontakt
Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA
woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------