Materiały stomatologiczne - Profit SSM

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2022.06.05 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Profitssm.pl to stomatologiczny sklep internetowy, w którym można kupić najlepsze akcesoria do gabinetu dentystycznego. Oferta obejmuje nowoczesne urządzenia, których używa się podczas większości zabiegów dentystycznych, pochodzące od czołowych w branży firm. Jesteśmy odpowiedzialni za dystrybucję lamp i skalerów VRN w kraju. Dbamy o poziom naszych usług, dlatego zapewniamy również fachowy serwis końcówek stomatologicznych. Oferujemy korzystne ceny, ale nie rezygnujemy z jakości sprzętu. Bogaty asortyment zawiera między innymi końcówki do skalera, kątnice stomatologiczne, lampy polimeryzacyjne, skalery ultradźwiękowa oraz endometry.
 
Kontakt
Materiały stomatologiczne - Profit SSM
ul. Bohaterów Monte Cassino 53 lok. 100, 20-612 Lublin, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------