Pomoc Psychologiczna Online

dodano: 2020.06.16 ważne do: 2021.06.11 wyświetleń: 310
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
PsychoCare poradnia psychologiczna posiadająca kilka oddziałów w Warszawie oraz jeden w Szczecinie, przy czym centralna poradnia znajduje się przy ulicy Mokotowskiej 56. Każda poradnia charakteryzuje się swoim indywidualnym charakterem. Zespół PsychoCare to kompetentni i doświadczeni psycholodzy oraz psychoterapeuci specjalizujący się w określonej dziedzinie psychologii, dzięki czemu istnieje możliwość dobrania terapeuty do pacjenta. Poradnia świadczy usługi takie jak uleczanie lęków, terapia małżeńska, pomoc psychologiczna, leczenie uzależnień, zaburzeń odżywiania, psychoterapia grupowa, dzieci, młodzieży, a także warsztaty, szkolenia oraz terapię przez internet. PsychoCare gwarantuje pełną prywatność i poufność.
Kontakt
Psychocare
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------