Usuwanie wirusów - Oddychaj Zdrowo

dodano: 2020.06.19 ważne do: 2021.06.14 wyświetleń: 377
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz rozwiązań do sterylizacji powietrza? Oddychaj Zdrowo oferuje specjalistyczne sterylizatory powietrza marki Novaerus. Badania potwierdzają, że urządzenie skutecznie w 99,99% usuwa z powietrza bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Skuteczność sterylizatorów wynika ze stosowania technologii plazmy niskoenergetycznej, która daje możliwość osobom obsługującym urządzenie obojętne dla zdrowia przebywanie w jego pobliżu. W wyniku dużej efektywności i opatentowanej technologii sterylizatory są odznaczone patentem PZH i są dopuszczone do stosowania przez placówki medyczne. Zastosowanie urządzeń jest możliwe także w domach i firmach. Złóż zapytanie.
Kontakt
Usuwanie wirusów - Oddychaj Zdrowo
ul. Kwiatowa 16A, 05-500 Mysiadło, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------