Plastry do tapingu - zapoznaj się na Orteo.pl

dodano: 2020.06.23 ważne do: 2021.06.18 wyświetleń: 340
29 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Sklep medyczny Orteo od ponad 8 lat oferuje wszystkim zainteresowanym zróżnicowany wybór akcesoriów medycznych. Profil sklepu jest kierowany głównie do rekonwalescentów mających problem z dojściem do pełnej sprawności, zarówno profesjonalnych sportsmenów po zabiegach chirurgicznych, jak i pacjentów niepełnosprawnych. Wieloletnie doświadczenie i wiedza na temat ludzkiego ciała procentuje adekwatnym wypełnianiem oczekiwań kupujących. W katalogu zainteresowane osoby odszukają najlepsze w swojej kategorii ortezy i stabilizatory. Oprócz tego, do najczęściej wybieranych akcesoriów w zasobach sklepu medycznego należą też stabilizatory kolana. Osoby, które chcą kupić porządny sprzęt medyczny zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sklepu medycznego Orteo.pl.
Kontakt
Smółko
ul. Wincentego Witosa 7, 30-612 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------