Szkło Laboratoryjne DANLAB

dodano: 2020.09.17 ważne do: 2021.09.12 wyświetleń: 166
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest specjalistą w obszarze takiego rodzaju jak wyposażenie laboratorium chemicznego i innych. Wybierając nasz sklep laboratoryjny, otrzymasz najlepszej jakości sprzęt laboratoryjny dostosowany do wymogów fachowców. Oferta uwzględnia m.in. szkło i sprzęt laboratoryjny, sprzęt pomiarowy, jak i meble laboratoryjne oraz wagi laboratoryjne i znacznie więcej. Współpracując z nami, kupisz pełne, specjalistyczne wyposażenie laboratorium zgodne z normami. Funkcjonujemy w branży od więcej niż dziesięciu lat, a zdobyte doświadczenie, szeroka wiedza oraz uczciwość powodują, iż stale powiększamy grono usatysfakcjonowanych Kontrahentów. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą propozycją i do dokonania zakupu!
Kontakt
DANLAB
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------