Sklep Zdrowie

dodano: 2020.10.06 ważne do: 2021.10.01 wyświetleń: 82
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy butikiem medycznym umiejscowionym w Krakowie. W omawianej propozycji znajdziecie Państwo dużą paletę ekwipunku medycznego i rehabilitacji. Obiekt handlowy posiada wieloletnie doświadczenie w ramach oferowania produktów obszernej jakości sprzęt to rehabilitacji. W ofercie między innymi takie produkty jak ortezy, balkoniki, wkładki anatomiczne, aparaty CPAP i masa różnych produktów medycznych. Sklep "Zdrowie" to bezsprzecznie jeden z najprzyzwoiciej zaopatrzonych sklepów w Nowej Hucie w Krakowie i województwie małopolskim. Urządzenia wolno obejrzeć na swoje oczy przed zakupem w Krakowie, sklep otwarty od poniedziałku do soboty.
Kontakt
Sklep Zdrowie
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------