Opisy tomografii komputerowej - Teleradiogia24

dodano: 2020.10.29 ważne do: 2021.10.24 wyświetleń: 113
Szczegóły ogłoszenia:
W firmie Hospital Investment Group oferujemy outsourcing opisów różnorodnych badań radiologicznych. Co zyskujesz wybierając nasze usługi? Redukcja kosztów, skrócenie czasu oczekiwania na wyniki, a także stały dostęp do doświadczonej kadry lekarzy radiologów - to tylko część korzyści. Wykonamy opisy:
badań rentgenowskich,
tomografii komputerowej,
rezonansu magnetycznego,
mammografii.
Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie, dzięki któremu możemy oferować usługi na światowym poziomie. W pracy wykorzystujemy innowacyjny i nowoczesny system, dzięki któremu możemy zagwarantować najwyższą jakość, jak również maksimum bezpieczeństwa. Zawsze dbamy o to, aby przygotowane opisy spełniały wszelkie wymagania osób oraz placówek, które wybrały nasze usługi.
Kontakt
Teleradiologia24
ul. Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------