Jesienna chandra

dodano: 2020.11.19 ważne do: 2021.11.14 wyświetleń: 98
Szczegóły ogłoszenia:
Jesień jest porą roku, która może wywoływać w nas wiele negatywnych emocji ze względu na nikorzystną pogodę. Wiele lekarzy zauważa, że w tym czasie pacjenci zgłaszają się z silnym osłbieniem organizmu oraz problemami ze snem. Może być to spowodowane pewnym schorzeniem. Jesienna chandra dotyka wielu z nas. Warto przeciwdziałać jej objawom na kilka sposóbów. Po pierwsze zdrowa dieta. Pamiętaj, aby dostarczać organizmowi brakujacych witamin i mikroelementów. Szczególnie ważna jest tutaj witamina D3. Kolejna kwestia to ruch. Mimo chłodu na zewnątrz staraj się wychodzić na kilka godzin. Spacer czy bardziej rekreacyjne zajęcie są bardzo wskazane. 
 
Kontakt
U Pacjenta
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------