Esperal Warszawa - zabieg implantacji wszywki alkoholowej - Nasz Gabinet

dodano: 2020.12.06 ważne do: 2021.12.01 wyświetleń: 197
700 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Przychodnia Nasz Gabinet na terenia miasta Warszawa - w jednym ze swoich 11 oddziałów w Polsce przeprowadza specjalistyczne zabiegi zaszycia alkoholowego.

Używają tylko oryginalnych produktów i tabletek Esperal |(Disulfiram), profesjonalny mało inwazyjny zabieg chirurgiczny polegający na zaszyciu podskórnie/ domięśniowo zazwyczaj w okolicach posladka - tabletek antyalkoholowych Esperal

Leczenie alkoholizmu za pomoca implantacji leku jest bezpieczne i skuteczne, a w przychodni przy ulicy Klimczaka 8 na Warszawaskim Willanowie pacjenci moga czuć się dyskretnie i komfortowo. 

Cena wszywki alkoholowej esperal zaczyna się od 700 zł - na której ostateczny koszt wchodza dodatkowe uslugi i rozwiazania. 

Zapraszamy do zapozniania się z ofertą kliniki na stronie www. - https://nasz-gabinet.pl/warszawa/
Kontakt
Nasz Gabinet
ul. Klimczaka 8, 02-797 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------