Depresja po porodzie

dodano: 2020.12.11 ważne do: 2021.12.06 wyświetleń: 184
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Depresja po porodzie to problem, który dotyka 7% młodych mam, które niedawno urodziły dziecko. Oznacza to, że aż co 7. kobieta po ciąży odczuwa ogromne wahania nastroju, duże zmęczenie i rozdrażnienie, stany lękowe i ataki paniki, a czasem również zaburzenia odżywiania. Jakie są przyczyny depresji poporodowej? Składa się na nie wiele czynników, m.in. biologiczna podatność na depresje i wahania nastroju, czynniki psychologiczne czy stresory życiowe. Warto wiedzieć, że depresja po porodzie może dotknąć każdą kobietę, niezależnie od sytuacji rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. To choroba, którą można i trzeba leczyć. Po pomoc należy udać się do lekarza psychologa. Psychoterapia i farmakoterapia pozwolą wrócić do formy sprzed ciąży.
Kontakt
Katarek
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------