Szwy chirurgiczne wchłanialne - Mercant

dodano: 2021.05.21 ważne do: 2022.05.16 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Jako doświadczona hurtownia medyczna, a także farmaceutyczna Mercant oferujemy przedstawicielom służby zdrowia niezawodnej jakości jednorazowe wyposażenie medyczne. Wciąż uzupełniamy naszą ofertę. W naszym asortymencie można znaleźć między innymi preparaty do mycia i dezynfekcji, narzędzia oraz szwy chirurgiczne, materiały opatrunkowe, odzież ochronną oraz wiele innych. Sprowadzamy je  wyłącznie od godnych zaufania producentów, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Mercant już przeszło 30 lat sprzedaje jednorazowe wyposażenie medyczne placówkom służby zdrowia w całym kraju. Na przestrzeni tego czasu pozyskaliśmy wiedzę na temat każdego z produktów, którą wykorzystujemy podczas kontaktu z klientem.
 
Kontakt
Szwy chirurgiczne wchłanialne - Mercant
ul. Obywatelska 152, 94-104 Łódź, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------