Konsultacje dietetyczne - Moje Terapie

dodano: 2021.06.18 ważne do: 2022.06.13 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz odmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe? Jako wykwalifikowana dietetyk udzielam fachowej pomocy - zapraszam do mojego gabinetu w Goleniowie albo umówienia się na wizytę zdalną. Z moich usług korzystają też mieszkańcy pobliskich miejscowości, takich jak Gryfice, Stargard, Nowogard, Police, Kołobrzeg, Choszczno, Gryfino albo Szczecin. Najważniejsze jest dla mnie holistyczne i całościowe podejście do człowieka. Na mojej stronie mojeterapie.pl znaleźć można także rzetelnie stworzone diety, przepisy, a także poradniki dotyczące zdrowego sposobu życia. Odpowiednio dobrane przeze mnie diety pomagają moim klientom odzyskać zdrowie i dobre samopoczucie.
Kontakt
Moje Terapie
ul. Paproci 4, 72-100 Goleniów, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------