Centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO - WAGA

dodano: 2021.07.19 ważne do: 2022.07.14 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Rekomendowane centrum diagnostyczno – terapeutyczne RÓWNO – WAGA to miejsce, w jakim proponowana jest rehabilitacja z uwzględnieniem integracji sensorycznej. Za każdym razem rehabilitacja dzieci Tarnowskie Góry dedykowana jest dla najmłodszych z różnymi dysfunkcjami. Zabiegi odbywają się po szczegółowym obeznaniu się z dokumentacją medyczną dziecka oraz ze szczególnym zaakcentowaniem jego potrzeb. Terapie obejmą pomoc dzieciom nadpobudliwym lub z problemami emocjonalnymi albo w uczeniu się. Odbywa się tutaj terapia skolioz metodą FITS oraz udzielone jest wsparcie w terapii wad postawy i w zespole Aspergera. Dzięki wsparciu specjalistów z centrum dzieci mogą lepiej się odnaleźć w codziennej rutynie. Bardzo często wybieranym rodzajem rehabilitacji jest rehabilitacja niemowląt i dzieci techniką NDT – Bobath. Jest ona dedykowana dzieciom z napięciem mięśniowym, asymetrią ułożenia lub wcześniakom. Celem tej terapii jest dążenie do tego, aby dziecko z zaburzeniami ruchowymi mogło w przyszłości samodzielnie funkcjonować.


ul. Piastowska 11
42-600 Tarnowskie Góry
telefon:+48 501 317 751
biuro@dzieckowrownowadze.pl

 
Kontakt
RÓWNO - WAGA
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------