Lipoliza iniekcyjna - Dr Krzysztof Madej

dodano: 2021.07.30 ważne do: 2022.07.25 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz kliniki medycyny estetycznej, która zapewnia zabiegi na wysokim poziomie? W gabinecie doktora Krzysztofa Madeja oferowane są zabiegi estetyczne m.in. w zakresie:
  • regeneracji i odmłodzenia skóry,
  • redukcji zmarszczek,
  • modelowania wszelkich innych niedoskonałości.
Jeżeli naturalny efekt wykonanego zabiegu i profesjonalizm lekarza medycyny estetycznej to coś, na czym Ci zależy, to odwiedź salon medycyny estetycznej Dr Krzysztof Madej. Zapewniając indywidualne podejście do każdego klienta, dbamy o to, by pacjenci po skorzystaniu z usług naszej kliniki medycyny estetycznej byli w jak największym stopniu usatysfakcjonowani. Właśnie to sprawia, że gabinet doktora Krzysztofa Madeja to miejsce, które odwiedzają pacjenci zainteresowani zabiegami medycyny estetycznej.
Kontakt
Medycyna Estetyczna Dr Krzysztof Madej
ul. Matejki 61/8, 60-771 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------