Sklep Zdrowie

dodano: 2021.08.03 ważne do: 2022.07.29 wyświetleń: 55
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy sklepem medycznym umieszczonym w Krakowie. W prezentowanej propozycji odkryjecie Państwo dużą gamę ekwipunku medycznego i rehabilitacyjnego. Obiekt handlowy ma długie doświadczenie w zakresie zapewniania towarów wysokiej jakości sprzęt to rehabilitacji. W ofercie między innymi takie produkty jak ortezy, balkoniki, wkładki anatomiczne, aparaty CPAP i mnogość różnych artykułów medycznych. Sklep medyczny „zdrowie” to niewątpliwie jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w Nowej Hucie w Krakowie i województwie małopolskim. Akcesoria idzie zobaczyć na własne oczy przed zakupem w Krakowie, otwarte od poniedziałku do soboty.
Kontakt
Sklep Zdrowie
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------