Wrastające paznokcie - Centrum Podologiczne Zdrowe Stopy

dodano: 2021.08.23 ważne do: 2022.08.18 wyświetleń: 144
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalny podolog w Częstochowie, który pomoże Ci pozbyć się problemów w obrębie Twoich stóp? Centrum Podologiczne Zdrowe Stopy! Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów. Od wielu lat zajmujemy się różnorodnymi schorzeniami stóp, z którymi zmagają się nasi pacjenci. Wykonujemy usuwanie brodawek i modzeli, prowadzimy terapie na wrastające lub zmienione chorobowo paznokcie, a także przeprowadzamy wiele innych zabiegów podologicznych w naszym Centrum w Częstochowie. Jeśli więc chcesz , aby Twoje stopy odzyskały zdrowy i estetyczny wygląd, zgłoś się do nas ze swoim problemem, a dołożymy wszelkich starań, aby się go pozbyć. Wykonujemy także badanie mykologiczne i bakteriologiczne w Częstochowie. Sprawdź naszą ofertę na stronie!
 
Kontakt
Wrastające paznokcie - Centrum Podologiczne Zdrowe Stopy
ul. Sikorskiego 126/128, 42-200 Częstochowa, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------