Esperal wszywka alkoholowa Radom - Grójec - Warka - Białobrzegi

dodano: 2021.08.23 ważne do: 2022.08.18 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Polska znajduje się w rankingu krajów, w których zauważa się największą średnią konsumpcję alkoholu. Wiele osób w różnym wieku walczy z nałogiem jakim jest alkoholizm. Jedną z najpopularniejszych form leczenia alkoholizmu jest wdrożenie środka o nazwie esperal, słynny powszechnie jako wszywka alkoholowa. Środek wywołuje zatrucie po zużyciu alkoholu, pogłębia nietolerancję organizmu na jego wypicie. To z kolei wywołuje u uzależnionego obawy przed kolejną próbą złapania po alkohol. Warunkiem początkowym do zaimplementowania wszywki alkoholowej jest potrzeba okazania zgody przez chorego. W Polsce istnieje wiele gabinetów, gdzie można skorzystać z porad ekspertów w dyskretnej atmosferze.
Kontakt
Esperal Warszawa
ul. Marszałkowska 62, 00-545 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------